Skirkite 1,2% chorui Pro musica

Kaip kasmet, kviečiame skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio paramos gavėjams. 

Gyventojai gali paramos gavėjams skirti pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius (vėliausiai iki 2025 m.). Gyventojo pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama keturis mokestinius laikotarpius.

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2021 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Norint skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį chorui Pro Musica, reikia iki 2022 m. gegužės 2 d. užpildyti prašymą (naudojama forma FR0512, versija v4), užpildžius prašymą  elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);

Pats paprasčiausias ir greičiausias būdas skirti paramą – užpildyti aukščiau nurodytą formą ir pateikti ją el.būdu per EDS. 

Formos pildymas tikrai nesudėtingas. Bet kokiu atveju pridedama VMI parengta instrukcija dėl formos pildymo ir pačios formos pavyzdys. 

SVARBŪS DUOMENYS FORMOS PILDYMUI:

  • E2 laukelyje reikės įvesti gavėjo identifikacinį numerį – įrašomas asociacijos „Pro Musica ir draugai“ kodas 300004902.
  • E3 laukelyje reikės įvesti mokesčio dalies paskirtį –  įrašoma „Pro Musica ir draugai“.