Koncertuosime moderniausioje Baltijos šalių salėje

Saullekta_mesa_LTKviečiame į mūsų artimiausią koncertą naujausioje ir moderniausioje koncertų salėje Baltijos šalyse. Vasario 27 d., šeštadienį, 19 val. kaimyninėjes Latvijos Liepojos salėje „Didysis gintaras“ (Lielais Dzintars) kartu su Naujų idėjų kameriniu orkestru NICO, Vilniaus universiteto choru „Gaudeamus“ ir latvių choru „Intis“ atliksime norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo „Saulėtekio mišias“ (Sunrise Mass) ir žymaus šiuolaikinio latvių kompozitoriaus Peterio Vaskso kūrinius.

Orkestras taip pat atliks Maxo Richterio, Arvo Pärto ir paties NICO meno vadovo Gedimino Gelgoto kūrinius. Klausytojus ir atlikėjus savo dalyvavimu koncerte pagerbs latvių kompozitorius P. Vasks. Šiemet 70-ąjį jubiliejų švęsiantis kūrėjas yra šio Latvijos regiono, Kuržemės, sūnus. Koncertą ves garsus Latvijos televizijos ir radijo muzikos žurnalistas Edgars Raginskis.

Liepojos koncertų salė „Didysis gintaras“ duris atvėrė vos prieš keletą mėnesių. Ją suprojektavo austrų architektas, Graco architektūros mokyklos steigėjas ir pradininkas Volker Giencke. Tūkstantį klausytojų talpinantis įspūdingų formų pastatas primena didžiulį šlifuoto gintaro gabalą.

Maloniai lauksime koncerte!